Togg, CES 2024’te En Yeni Modelini Tanıttı: Karşınızda T10F!

Dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2024, nihayet başladı. 12 Ocak’a kadar devam edecek etkinlik, dev markalara ev sahipliği yaparak teknolojiye doymamızı sağlayacak. Tabii ki önceki yıllarda da katılım gösteren Togg da etkinlikte.

Togg, CES 2024’te ilk olarak son iki yılda neler yaptığını açıkladı. Devamında ise birkaç gündür sinyallerini verdiği tanıtımını gerçekleştirdi. Büyük merakla beklenen yeni modeli tanıtıldı. Akıllı cihaz olarak tanımlanan araç, beklenenin aksine “T10F” ismiyle sergilendi.

Togg T10F için paylaşılan video:

Togg T10F hakkında çok detay paylaşılmadı

Togg, CES 2024 katılımcıları için T10F’i sergilemeye başladı. Ancak teknik özellikler hakkında bir detay paylaşmadı. Yeni model, beklenenin aksine tam olarak bir sedan değil.

Bunun yerine “fastback” olarak geçiyor. Bunun nedeni ise geleneksel sedanların aksine tavanından arka tampona kadar bir eğime sahip olması.

Togg T10F’in dikkat çeken bir tasarımla geldiğini görebiliyoruz. Aracın arkasındaki çizgi şeklindeki farlar güzel bir hava katmış. Öte yandan aynaları da bazı yeni otomobillerde de yer alan kameralarla değiştiği görülüyor.

Togg, 2024 sonunda Avrupa’da satışlara başlayacak

CEO, Gürcan Karakaş, ayrıca Togg’un ne zaman Avrupa’ya geleceği konusunda da açıklama yaptı. Karakaş’ın aktardığına göre 2024 sonunda Avrupa’da Togg otomobilleri görmeye başlayacağız. Şirket, yakın zamanda Almanya’da iş ilanları açmaya başladığını görmüştük. Daha önceki açıklamalar da 2024’ü gösteriyordu.

Togg T10X ise 2024’e zamla girmişti

CES’teki diğer otomobil duyurularına göz atmak için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx