Gülseren Ceylan sessizliğini bozdu! ‘Evlilik sözleşmesini Mehmet Ali istemedi’

Mehmet Ali Erbil, daha önce Muhsine Şehnaz Kamiloğlu’yla iki defa olmak üzere Nergis Kumbasar, Sedef Altuntaş ve Tuğba Coşkun’la evlilik yapmıştı. Sezin ve Yasmin adında iki kızı ve Ali Sadi adında bir oğlu olan ünlü şovmen, altıncı kez nikâh masasına oturmaya hazırlanıyor.

“EN BAŞINDAN BERİ BERABER YAŞIYORUZ”

Erbil, genç aşkı Gülseren Ceylan ile önceki gün İstinyePark’ta görüntülendi. 26 yaşındaki güzel, “sevgilisinden kendisine ev almasını istediği, bunun üzerine ünlü şovmenin nişanlısıyla yollarını ayırdığı” iddiasına cevap verdi.

Ev istediğim yalan! En başından beri beraber yaşıyoruz. Onun olduğu her yer zaten benim evim, o yüzden ekstra bir ev aldırmama ihtiyaç yok.

“AYRILIĞIMIZ DÖRT SAAT SÜRDÜ”

Ünlü şovmen ile ayrılıp barıştıklarını açıklayan Gülseren Ceylan, “Evlilik sözleşmesi de istemiyor. Onun kararına saygı duyuyorum. Ayrılık konusuna gelince de her çift gibi kavga ettik ve dört saatlik bir ayrılığımız oldu. Ben evden gittim, o da fotoğrafımızı sildi ve sonrasında barıştık” dedi.

“YAŞ FARKININ HİÇ ÖNEMİ YOK”

Sosyal medyada yapılan ‘babasından bile büyük’ şeklindeki yorumlar hakkında konuşan Ceylan, “Alışkın olmadığım için üzülüyorum. İnsanların zamanla alışacağına inanıyorum. Bizimkisi kısa vadeli bir ilişki değil. Çok mutluyuz. O bana ‘takılma’ diyor. Benim için yaş farkının hiç önemi yok. Ben onu 60 yaşında görmüyorum. Belki X bir adam olsaydı 60 yaşını hissederdim ama o bana bunu yaşatmıyor” ifadelerini kullandı.

“AİLESİNE AKIL DANIŞMIYOR”

Mehmet Ali Erbil’in ailesinin de bu ilişkiyi onayladığını vurguayan Ceylan, “Hiç kimseden kötü bir tepki yok çünkü Mehmet Ali kendi hayatını yaşayan, kimseye akıl danışmayan bir insan. Yanındakiler de ona saygı duyuyor. Her şey yolunda ve mutluyuz” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx