Genç Turizmciler Derneği’nden tüm acentalara 1618 sayılı yasa hakkında çağrı

Genç Turizmcilerin 1618 sayılı yasa hakkındaki açıklamaları şu şekilde;

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy’un 31 Ekim 2023’te 1618 sayılı yasa ile ilgili yapmış olduğu açıklamalara istinaden turizm sektörüne bilgilendirme amaçlı bu baylaşımı yapmak istiyoruz.

Yıllardır Sektörün Kanayan Yarası Olan 1618 Sayılı Yasanın Artık Eskidiğini 50 senelik Yasayla Birliğin ve Sektörün İşlevsiz Hale Geldiğini Herkes Bilmektedir.

Sayın Cumhurbaşkanımızın Türkiye Yüzyılı Hedefleri Doğrultusunda 2028 Yılındaki 100 Milyar Dolar Turizm Hedeflerine Ulaşabilmemiz İçin Seyahat Acentaları Olarak Devlet ve Sektör El Ele Vererek Bu Hedefe Ulaşabileceğimizi Söylüyoruz.

Genç Turizmciler Derneğini Pandemi Zamanında Kurduk.Kıymetli Yol Arkadaşlarımızla Güzel Bir Ekip Oluşturduk. Acısıyla Tatlısıyla 3 Senedir Sektörde STK yöneticiliği yapmaktayım.

Sayın Bakanımızın Yapmış Olduğu Açıklamaları Memnuniyetle Karşılıyoruz.Sektörün Sürekli Yenilenmesi Özellikle Dijital Dünyaya Ayak Uydurması Tüm Acentalarımızın Ülke Turizmine Fayda Sağlayacak Şekilde Pozisyon Alması Bizim İçin Elzemdir. Genç Seyahat Acentaları Olarak Kendi Birliğimizi Kurararak Sektöre Daha Dinamik ve Rekabetçi Şekilde Hizmet Edeceğimizi Açıklıyoruz.

Tüm Turizm Camiasına Hayırlı Olsun

Onur Sabırlıoğlu
Genç Turizmciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx