Anadolu Üniversitesi Cumhuriyet Bayramı Spor Turnuvası düzenliyor

Cumhuriyetin 100’üncü yılını kutlama etkinlikleri çerçevesinde Anadolu Üniversitesi Ekim ayında birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Anadolu Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı Spor Turnuvası da bu etkinliklerden biri olacak. Açılış vuruşunu Anadolu Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Ethem Esen’in yaptığı turnuvada SKS Daire Başkanı Galip Özsarı ve Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Kök ile çok sayıda kişi yer aldı.

32 takım madalya için mücadele ediyor

SKS tarafından gerçekleştirilen turnuvada Anadolu Üniversitesi öğrencileri Voleybol Turnuvasında bir araya geliyor. Anadolu Üniversitesi personeli ise Yüzme müsabakalarında ve Ayak Tenisi Turnuvasında madalya için yarışıyor. Öğrenci Voleybol Turnuvasında Kadın Gruplarında 10 Takım, Erkek Gruplarında ise 9 Takım, Personel Ayak Tenisi Turnuvasında da ise iki grup halinde toplam 13 takım kupayı kazanmak için mücadele ediyor. Turnuvada son düzlükte 23 Ekim Pazartesi günü Personel Ayak Tenisi Yarı Final Maçları düzenlenecek. Öğrenci Kadın ve Erkek Voleybol Turnuvasında ise 25 Ekim Çarşamba günü Yarın Final Maçları gerçekleştirilecek. Cumhuriyet Bayramı Turnuvası şampiyonları 26 Ekim Perşembe günü düzenlen final maçları ile belli olacak. – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx