29 Ekim 2023 Pazar Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 29 Ekim Pazar akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerin 30 Ekim Pazartesi günü tatil olduğunu duyurdu. Tatil kararının akşam geç saatlerde gelmesi velilerin tepkisini çekti.

Dilan Polat ve Engin Polat çiftli ile ilgili sular durulmuyor. Polat çifti uzun süren sessiziliğini bu açıklama ile bozdu.

Dağıstan’da İsrail’den ayrılan Yahudilerin havalimanına indiğini öğrenen yüzlerce kişilik öfkeli grup, terminali bastı. Havalimanı ve uçaklarda Yahudileri arayan grubun öfkesi dinmemesi üzerine havalimanı kapatıldı.

Google arama motorunda Türk Lirası-ABD Doları ve Türk Lirası-Euro göstergelerinde ani düşüş yaşandı. Sitenin sistemsel bir hatası yüzünden hata verdiği söylendi. Kur göstergelerinde herhangi bir düzelme olmadı.

2023 Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü sahibi sanatçılar belli oldu. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sanatçıları tebrik etti.

Tarihçi ve yazar Nihal Atsız’ın oğlu gazeteci Yağmur Atsız hayatını kaybetti. Almanya’nın Köln şehrinde yaşayan Yağmur Atsız, 83 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Cumhuriyet’in 100’üncü yılı vesilesiyle, memleketin dört bir yanında düzenlenen 29 Ekim etkinliklerinde, renkli görüntüler ortaya çıktı.

Şarkıcı İrem Derici’nin yönetmen Gökhan Fırat ile aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.

Icardi’nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla lösemi hastalığına yakalandığını duyurdu.

Cumhuriyet’in 100. yılına özel ATV ekranlarında yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster’ programına katılan milli voleybolcu Zehra Güneş, bilemediği 2008’de UEFA Şampiyonlar Ligi sorusunu konunun muhattabı Volkan Demirel’e sordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx