Vivo S17 serisi şimdi de Geekbench veritabanında görüldü

Vivo, S17 serisini 31 Mayıs’ta Çin’de tanıtmaya hazırlanıyor. Bu seri, standart ve pro olmak üzere iki farklı modeli barındıracak. Yaklaşan modeller, S16 serisinin ardılı olarak belirlendi. S17 Pro modeli bugün Google Play Console veritabanında göründü ve ardından Geekbench benchmark platformunda da yerini aldı.

Geekbench veritabanında V2284A model numarasıyla yer alan Vivo S17 Pro, belirtilen k6895v1_64 işlemci model numarasını içeriyor. Bu, 3.10GHz hızında çalışan birincil çekirdek, 3GHz hızında üç performans çekirdeği ve 2GHz hızında dört verimlilik çekirdeği demek oluyor. Bu, MediaTek Dimensity 8200 yonga setine karşılık geliyor. Benchmark platformuna göre, Vivo S17 Pro 12GB RAM ile donatılmış olacak ve piyasaya çıktığında Android 13 işletim sistemiyle birlikte çıkacak. Lansman sırasında daha fazla RAM ve depolama seçeneği sunulabilir.

Vivo S17 serisi şimdi de Geekbench veritabanında görüldü

Geekbench’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli test sonuçlarına bakıldığında, Vivo S17 Pro sırasıyla 1.043 ve 4.076 puan elde etmiş.

Daha önce duyumlarla doğrulanan bir bilgiye göre, Vivo S17 Pro, merkezi hizalanmış bir hap şeklinde kamera yuvasına ve kavisli bir OLED ekrana sahip olacak. Ayrıca, dikdörtgen bir düzende düzenlenmiş üçlü bir arka kamera kurulumu taşıyacak.

TENAA sertifikasına göre, Vivo S17 Pro’nun 1.5K çözünürlüğe sahip 6.8 inç bir ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca 50MP ana kameranın dahil olduğu söyleniyor. Cihazın 80W hızlı şarjı destekleyeceği belirtiliyor. Vivo S17 Pro hakkında daha fazla ayrıntıyı, gelecek haftaki lansman etkinliğinde öğreneceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir