Trabzonspor’un yıldızı Bruno Peres eşini terk etti!

Glenda Moretti, Trabzonspor’ın yıldızı eşi Bruno Peres’im kendisini terk ettiğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Moretti, şu ifadeleri kullandı:

“Trabzonspor’un sayısız Türk taraftarına böylesine zor ve hassas bir anda bana bu kadar yakın olduğunuzu hissetmekten gerçekten mutlu olduğumu söylemek istedim.

Şimdiye değin kendimi ifşa etmedim çünkü kızımın babasına saygı duyuyorum. Çekici olmayan detayları açıklamak istemiyorum. Ne yazık ki benim seçimim değildi.

Memnuniyetle Trabzon’da kalıp tüm maçlarda yer alarak sizi ve onu bir oyuncu ve insan olarak desteklemeye devam ederdim ancak herkes profesyonel ve insan olarak büyümek istemez.

Kaybolmayı ve bir uçuruma düşmeyi seçenler var ve orada kendisini bağlı olanlardan yardım görmeyenler var. Ben ona her konuda yardımcı oldum. Bugün eğer sizin takımınızda oynuyorsa o dönem çok istememesine rağmen onu Türkiye’ye gelmeye iten bana teşekkür ederim. Birlikte bir hayat ve gelecek planlamıştık.

Bana hayran olan ve bana karşı her zaman iyi davranan ekibinizin başkanıyla bizzat görüştüm. Başkan bana her zaman şunu söyledi: ‘Eğer Peres’e sahipsek senin sayende bu anlaşmayı yaptık’

Ben onun için her şeyi yaptım ama o bu aileyi istemedi, sadece iki kez gördüğü bu harika bebeğin doğumundan sadece 1 ay sonra…”