Mayıs’ta Bu 5 Altcoin İzlenmeli: Büyük Gelişmeler Duyurdular!

Altcoin piyasası Mayıs ayında ABD ve Avrupa’nın makro ekonomik verilerini fiyatlandırmaya hazırlanıyor. Bu yazıda, önümüzdeki haftaya planlanan yükseltme, güncelleme ve lansman gelişmelerine yer verdik.

Bu 5 altcoin Mayıs ayında yakın takip gerektiriyor

Phantom (PHM), 1 Mayıs’taki yaklaşan etkinliğiyle birlikte Ethereum ve Polygon ağlarına entegre olacak. Bu etkinlik, Phantom’un diğer ağlarla çalışabilirliğini güçlendiriyor. Yeni özelliğin hem iOS hem de Android cihazlarda 1 Mayıs itibariyle kullanıma sunulması planlanıyor.

VeChain (VET)

Vechain, 4 Mayıs’ta VechainThor mobil cüzdanı güncelliyor. Bunun öncesinde topluluk, yeni mobil cüzdanı 3. çeyrekte piyasaya sürmeden önce arka uç unsurlar üzerinde çalıştıklarından dolayı, mobil cüzdanın bu süre boyunca kullanılamayacağını açıkladı. Bu güncelleme ile birlikte, VechainThor mobil cüzdanının performansında ve işlevselliğinde artış beklenmektedir.

Solana (SOL)

Solana Labs, 8 Mayıs’ta SAGA adlı kendi kripto akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni cihaz, Android 14 işletim sistemi tarafından desteklenecek. Ayrıca, platformun dünya genelindeki kullanıcılar için daha da erişilebilir hale gelmesini sağlayacak.

SAGA, Solana Labs tarafından resmi olarak tanıtılan ve akıllı telefon piyasasında ilk kez yer alan bir kripto cihazıdır. Bu gelişme, Solana topluluğu arasında büyük heyecan yarattı ve kripto dünyasında da geniş yankı uyandırdı. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, lansman Mart ayında SOL fiyatı üzerinde etkili olmuştu.

Chiliz (CHZ)

CHZ (Chiliz), spor tutkunları için yerel bir L1 Blockchain sunarak, taraftarların spor takımlarıyla etkileşim biçimini değiştirmeyi hedefliyor. Chiliz Chain 2.0 özellikle, Binance Smart Chain’in bir fork’u olarak çalışan, PoS konsensüs mekanizmasını destekleyen ve daha kısa blok süresi, daha düşük ücretler ve enerji tasarrufu sağlayan bir yapıya sahip.

Ağ hala Ethereum ile uyumlu ve CHZ tokeni tarafından destekleniyor. Yeni bir duyuruya göre Chiliz, 10 Mayıs’ta spor için L1 Blockchain’ini başlatacak. Bu yeni teknoloji, özellikle spor tutkunlarının sevdikleri takımlarla etkileşimini köklü bir şekilde değiştirecek.

SUI Network

SUI Network, Layer-1 Blockchain geliştiricilerin Web3’te yeni deneyimler oluşturmasına olanak tanıyor. Şimdi, yeni bir duyuruya göre projenin mainnet’e geçişi, 3 Mayıs 2023’te başlayacak. Bu arada, platformun Permanent Testneti, Turbos Finance’in özellikleri ve SUI Network’ün kullanıcı deneyimini (UX) kullanıcıları tanıştırırken, ürünün iyileştirilmesi için geri bildirimler topladı.

Mainnet’e geçiş, SUI Network’un Blockchain dünyasındaki inovasyon çabalarının önemli bir adımını temsil ediyor.

Kriptokoin.com olarak Mayıs ayının ayrıntılı altcoin haber akışına bu yazıda yer verdik. Fed toplantısı, token unlock tarihleri ve açıklanacak makro ekonomik verilere bu yazıdan göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir