Kılıçdaroğlu’nun canlı yayın performansı Fatih Altaylı’yı şaşırttı: Ders mi alıyorsunuz?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Habertürk TV’de katıldığı programda gündeme dair açıklamalarda bulundu. İBB’ye başlatılan terör teftişi, TÜİK ve MEB ziyaretleri, erken seçim, ekonomik gelişmeler, dış politika, Cumhurbaşkanlığı seçimi gibi bir dizi soruya yanıt veren Kılıçdaroğlu’na, Fatih Altaylı program sonunda performansıyla ilgili ilginç bir soru sordu.

“KEMAL BEY ÇOK DEĞİŞTİNİZ”

Şahsi merakını gidermek için soru sorduğunu belirten Altaylı, “Ders falan mı aldınız? Neden sordum, çünkü sizinle yılardır program yapıyoruz. Ve son dönemde konuşma performansınızda bir artış var. Bununla ilgili bir çalışma mı yapıyorsunuz? Kemal Bey çok değiştiniz siz. Eski kibar Kemal Bey yok. Artık sinirlenen, öfkelenen, bağıran bir Kemal Bey var” diye sordu.

“TAHAMMÜL EDEMİYORUM”

Kılıçdaroğlu bu soruya, “Tahammül edemiyorum, o kadar büyük haksızlıklar var ki. Bir eve giriyorsunuz, İstanbul’da bir eve. Evin mutfağında döküntü buzdolabı var ve içi boş. 21. yüzyılın Türkiyesi bu. Siz sarayda oturuyorsunuz. Defalarca uyardım, çözüm de önerdim. Bunu yaparsan bu işin sonu felaket olur dedik. Bu millet hala baharı yaşıyor daha kışı görmedi. Yönetemeyecek, dayanamayacak. Her gün maliyet artıyor. Seçime gidilecek, geliyor, gelmekte olan.” yanıtını verdi.

Kılıçdaroğlu ile Bakan Karaismailoğlu arasında canlı yayında hararetli tartışma! Sinirler gerildiKılıçdaroğlu ile Bakan Karaismailoğlu arasında canlı yayında hararetli tartışma! Sinirler gerildi Kılıçdaroğlu'ndan erken seçim açıklaması: Önümüzdeki Eylül ayında seçim bekliyorumKılıçdaroğlu’ndan erken seçim açıklaması: Önümüzdeki Eylül ayında seçim bekliyorum Kılıçdaroğlu'ndan 'MEB'e neden gittiniz?' sorusuna yanıt: Amacım mülakata dikkat çekmekti, kapı açık olsa da girmeyecektimKılıçdaroğlu’ndan “MEB’e neden gittiniz?” sorusuna yanıt: Amacım mülakata dikkat çekmekti, kapı açık olsa da girmeyecektim

Tüm seçim sonuçları için tıklayın İl ve ilçelere ait tüm geçmiş seçim sonuçları.

Haberler.com – Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet