Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural önce şakalaştı, sonra romantik anlar yaşadı

 2018 yılında Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile nikah masasına oturan ve bir kız çocuğu olan Kıvılcım Ural, ev yaşantısını anlattı. Evde yemek yapan bir aile olduklarını belirten şarkıcı, “Çocuklar eve gelince Kaan’la birlikte yemek yapıyoruz. Pandemide Kaan’ın yemek yeteneği ortaya çıktı. Birlikte biber dolması yapıyoruz” dedi.

“KAAN’A 18 YAŞINDAN BERİ AŞIĞIM”

Sunuculardan Esin Övet’in “Kaan’a hala aşık mısın?” sorusuna, “Kaan’a hala çok aşığım, kalbim o kadar çarpıyor ki umarım kalpten gitmem” cevabını verdi. 30 yaşındaki şarkıcı, Kaan Tangöze’ye 18 yaşından beri aşık olduğunu itiraf etti.

AİLECE KUTLAMA

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile dört yıl önce nikah masasına oturduğu şarkıcı Kıvılcım Ural’ın mutlu birlikteliği devam ediyor. İlayda adında üç yaşında bir kızları olan ünlü çift, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü Tarabya’da bir mekanda ailece yemek yiyerek kutlamıştı.

350 TL CEZA!

Yemek sonrası aracının direksiyonuna geçen Kaan Tangöze, mekana yakın bir bölgede trafik çevirmesine girmişti. Alkolmetreye üfleyen 48 yaşındaki ünlü şarkıcının, alkol almadığı anlaşılsa da aracının evraklarının eksik olmasından dolayı 350 TL’lik para cezasına çarptırılmıştı.

SÜPER BABA KAAN

Tangöze, geçtiğimiz haftalarda da çocukları İlayda (3), Hakan (11) ve Volkan (7) ile sinemaya gitmişti. Eski eşi Seçkin Piriler ile evliliğinden dünyaya gelen çocukları Hakan ve Volkan ile Kıvılcım Ural’la kızları İlayda’nın bir dediğini iki etmeyen Kaan Tangöze, filmden önce çocuklara patlamış mısır ve meyve suyu almıştı. İlayda bir an olsun babası Tangöze’nin yanından ayrılmazken, filmi izleyeceği için heyecanlı olması dikkat çekmişti.

‘AŞIĞIM SANA’

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Kaan Tangöze ile eşi Kıvılcım Ural, önceki akşam Arnavutköy sıkışan trafikte objektiflere yansıdı. Araçlarının içinde yüksek sesle Coşkun Sabah’ın ‘Aşığım Sana’ isimli şarkısını dinlediği duyulan ikili, görüntülendiği fark edince panikledi.

Üç çocuk babası Tangöze, müziğin sesini kısıp tebessüm ettiği sırada; 30 yaşındaki Kıvılcım Ural ise gözlüğünü takmaya çalıştı.

TATİL SEZONUNU AÇTILAR

Kaan Tangöze ve şarkıcı eşi Kıvılcım Ural, üç yaşındaki kızları İlayda ile birlikte önceki gün Bodrum Yalıkavak’taki Wai Beach’te görüntülendi. Birlikte sahile gelen çift, önce şakalaştı sonra el ele tutuşarak, romantik anlar yaşadı.

HAYRAN BIRAKTI

Kaan Tangöze denize koşarak girdi. Kızı İlayda ile uzun süre oyunlar oynayan şarkıcı sudan çıkmak istemeyen kızıyla birlikte bol bol denizde vakit geçirdi. O sırada Kıvılcım Ural, eşi Tangöze ve kızı İlayda’yı denizin ortasına kadar girerek izlemeyi tercih etti. 2018 yılında Kaan Tangöze ile nikah masasına oturan bir çocuk annesi Kıvılcım Ural sarı bikinisi ve fit haliyle herkesi kendine hayran bıraktı.?