Influencer Büşra Duran Gündüz Bodrum ve Istanbul otellerini dünyaya tanıtmak için Türkiye’ye geliyor!

Dünyada büyük yönlendirme tesirine sahip Dubai’de hayatını sürdüren, Instagram’da moda, seyahat ve lüks ömür şekli üzerine paylaşımlar yapan ünlü Influencer Büşra Duran Gündüz, yaz aylarında Bodrum ve İstanbul otellerini takipçilerine tanıtmak ve tecrübelerini anlatmak için Türkiye’ye gelecek.

Mevzuyla ilgili bilgi paylaşan ünlü fenomen Büşra, “2022 yılı için yaz rotamıza Seyşeller, Kenya ve Marakeş’den sonra Türkiye’yi de eklemeye karar verdik. Takipçilerimizden gelen istekler ve yorumlar doğrultusunda hareket etmeye çalışıyoruz. Takipçilerimize bu ülkelerdeki tecrübelerimizi aktarmaya devam edeceğiz” tabirlerini kullandı. Takipçileriyle ortalarındaki bağı ve inancı sık sık vurgulayan moda ikonu Büşra Duran Gündüz, “Seyahatlerimde ve kaldığım otellerde her ne deneyimlersek tüm gerçekliğiyle göstermeye çalışıyorum. Yalnızca kategori olarak ayrıldığım nokta lüks kategorisi. Zira hitap ettiğim takipçi kitlem lüks hayat şeklini seven ve alım gücü yüksek kitlelerden oluşuyor. Bu sebeple destinasyonlardaki otel, restoran ve marka seçimlerimi bu kategoriyi dikkate alarak seçiyorum” diye ekledi.

“Istanbul ve Bodrum takipçilerimden gelen en çok isteklerden bir tanesiydi.”

Son vakitlerde Türkiye’nin bilhassa Bodrum’un tanınan olması, takipçilerim tarafından merak konusu uyandırdı ve uzun vakitten beri almış olduğumuz istekler doğrultusunda Bodrum’u da eklemiş olduk diye belirten moda ikonu Büşra Duran Gündüz, ne cins içerikler yaratacağı konusunda şimdiden heyecanlı ve meraklı bekleyiş başladı.

“Sadece otel ve restoran tecrübelerimi paylaşmıyorum, modayı da seyahatle harmanlayarak paylaşım yapıyorum.”

Hell0busrakullanıcı ismiyle Instagram’da tanınan olan InfluencerBüşranın içeriklerine baktığımızda tüm içerikler şahane bir kıyafet ve harika bir destinasyonun hakikaten büyülü bir kombinasyon olduğunu kanıtlıyor.” Dışarıdayken en memnun benim. Benim için seyahat etmek, farklı yerleri ve kültürleri keşfetmek, hayatı dolu dolu yaşamak ve anılarla son bulmak üzere. Seyahat etmek yalnızca bir yerden öbür bir yere gitmek ile ilgili değil, bu tecrübesi ve öyküleri solumakla ilgili. Takipçilerimin filtrelenmemiş tecrübeler yaşayabilmesi için kalbimi ve ruhumu içeriklerime akıtıyorum” sözlerini lisana getirdi.