Elon Musk Bu Yapay Zeka Coini Seçti: Fiyatı Patladı!

Kripto para trendlerine yön veren Elon Musk, artık meme coin’lerden daha fazla yapay zeka projelerinden bahsediyor. Geçtiğimiz saatlerde attığı tweet ile bu yapay zeka coini %30’ün üzerinde ralliye zorladı.

Elon Musk tek bir tweet ile bu AI coin’i uçurdu

Tesla ve Twitter CEO’su bugün yeni bir paylaşımda yine yapay zekaya yer verdi. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere en son tweet geçtiğimiz haftalarda gelmişti. Musk bugün Twitter hesabından “The Singularity” başlıklı yeni bir meme paylaştı. Singularity ismini taşıyan bir AI coin gizemli mesajın ardından saatler içinde çift haneli ralli yaptı.

Ralliyi ‘SingularityNET’ üstlendi

İlgili yapay zeka projesi SingularityNET (AGIX), yazım sırasında son 24 saatte göre %30’un üzerinde yükseliyor. AGIX rallisi, BTC ve ETH dahil tüm piyasasının %15’in üzerinde değer kazandığı 14 Mart boğa koşusunun ardından gerçekleşti.

Dün %40’a yakın kazanç elde eden AGIX yatırımcıları, bugün Elon Musk tweet’i eşliğinde ikinci rallinin tadını çıkarıyor. Fiyat gün içi en düşük seviyesi 0.4075 dolardan 0.5599 dolara pik yaptı.

SingularityNET (AGIX), Rejuve Utility Token (RJV) lansmanını duyurdu

SingularityNET’den güncel bir haberde, Rejuve Utility Token isimli yeni bir kriptonun piyasa sürüleceği duyuruldu. RJV token, sağlık süresinin uzatılmasına yönelik ilerlemeyi hızlandırmayı amaçlayan Rejuve.AI girişiminin arkasında yer alıyor. Proje, dünya çapında milyonlarca veriyi toplayarak ve uzun ömür araştırmasını her yerde kullanılabilir kılmak için yapay zeka araçlarını ve yöntemlerini uygulayarak insan sağlığını ve yaşam süresini iyileştirmeyi amaçlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir