Dursun Özbek’in listesi belirli oldu

Galatasaray’da 4-11 Haziran’da gerçekleştirilecek harika kongre öncesinde lider adaylarından Dursun Özbek, listelerini Divan Başkanlığı’na teslim etti.

Özbek, “Heyecanlıyım olağan. Bugün tarihi bir gün. Seçim için müracaatımızı yaptık. Bu süreçte bana inanan, benimle birlikte yürümeyi kabul eden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Güç bir süreçten geçececeğiz. Eşref kardeşime de muvaffakiyetler diliyorum. 12 Haziran’ı sabırsızlıkla bekliyoruz, Galatasaray’ın mali bağımsızlığını ve sporda muvaffakiyet için projelerimiz var.” dedi.


“Biz büyük bir aileyiz”

“Biz Galatasaraylıyız, bizde sen ben yok yalnızca Galatasaray var. Biz büyük bir aileyiz.” kelamlarıyla konuşmasını sürdüren Özbek, “Bu seçim süreci, bir müsabaka bu, Galatasaray’ın etiğine yakışan bir müsabaka olacağını biliyorum. Bu hizmet yarışına girenlere de bu seçimin iyi olmasını diliyorum.” tabirlerini kullandı.

Dursun Özbek, “Erden (Timur) kardeşim, Sportif A.Ş’de olacak. Kendisi çok tecrübeli. Gayrimenkul projelerinin geliştirilmesinde en önde hizmet edecek Erden kardeşim hakkında bir şey söylemeye gerek yok. Galatasaray’a uzun yıllar hizmet verecek takımımız var.” açıklamasını yaptı.


“Geçmişten ders aldık”

Eski lider ve yeni lider adayı Özbek, “Geçmişten aldığımız dersler var, tecrübemiz var. Gruba baktığınız vakit, liste her şeyi söylüyor. Geçmişten gelen tecrübeyle bundan sonraki süreci âlâ yöneteceğimizi kimsenin kuşkusu olmasın.” kelamlarıyla konuşmasını noktaladı.

İşte Özbek’in idare şurası listesinde yer alan isimler:

Lider: Dursun Özbek

Metin Öztürk, Niyazi Yelkencioğlu, Bora İsmail Bahçetepe, İstek Tevfik Morova, Eray Yazgan, Levent Yaz, Ahmet Cemal Özgörkey, Mehmem İsmail Sarıkaya, Mehmet Saruhan Cıbara, Dikran Gülmezgil

Yedekler: Can Natan, Buyruk Aral, Cansu Ak, Tanur Lara Yılmaz, Cem Soylu