Altay Bayındır: Avantajlı bir formda dönüyoruz

Kaptan Altay Bayındır saha içinde kendisine isabet eden unsura ait şunları söz etti:

“İyiyim, çok şükür gözümüze gelmedi. Gözümüz sağlam. Davul tokmağı geldi herhalde. Üzücü şeyler, futbolda bu türlü şeyler görmek nitekim çok üzücü ancak rakip grup bizim konutumuza geldiği vakit bizim taraftarlarımız ne yapması gerektiğini çok uygun bilir. Centilmen bir formda deplasmana gelmiş bir kadroya nasıl davranılması gerektiğini göstermek gerekiyor. Fenerbahçe’mize yakışan bu olur. Futbolda bu üslup şeyler sağlıklı imajlar değil.” diye konuştu.

Takımın her geçen gün geliştiğini lisana getiren Altay, şöyle devam etti:

“Hocamızın istediklerini alana daha çok yansıtıyoruz. Beraberliğimizin her geçen gün üzerine koyuluyor. Bugün de 2-0’lık bir skor aldık, avantajlı bir halde dönüyoruz lakin kolay bir maç yok. İkinci maçımıza da en âlâ biçimde konsantre olup kazanmak için çıkacağız. Artık ortada lig maçımız var, lig maçına hazırlanıp orayı da sağlıklı biçimde geçmek istiyoruz.”

Genç file bekçisi, Adana Demirspor ile oynayacakları lig maçına ait ise “Ligimizde her maç sıkıntı. Rakipler kazanmak için çıkıyor. Fenerbahçe ile oynuyorlar, topluluğumuzun büyüklüğünün şuurunda konsantre oluyorlar. Bizler de onlar kadar konsantre olduğumuz takdirde sağlıklı sonuçla geçebileceğimizi düşünüyorum. Her geçen gün bizler ismine daha uyguna giden bir süreç oluyor. Alana da yansıyor bu. İnşallah bu önümüzdeki 2 maçı sağlıklı formda kazanarak atlarız.” yorumunda bulundu.

KAYNAK: AA